NETİZ TV
geleceğin net portalı

Hakkımızda

  netiztv.com
HERHANGİ BİR PARTİ,DERNEK,VAKIF,KOOPERATİF,ŞİRKET-   HOLDİNG,BANKA İLE DİREK-DOLAYLI BAĞI YOKTUR. netiztv.com BAĞIMSIZ AÇIK ÖZGÜR BİLGİ PORTALIDIR.. netiztv ve kardeş projelerimiz olarak hiçbir şekilde reklam vs.vb. talebinde bulunmayız ve bu yönde hiçbir iletişim kanallarını kullanarak talepte bulunmayız. Netiz Tv’ye destek olmak için sponsor olabilir veya reklam verebilirsiniz. Sponsor olmak veya reklam vermek için iletişim formumuzdan bize ulaşınız. Netiz Tv ve diğer projelerimizin adını kullananları bize bildirmekten çekinmeyin.

Hakkımızda:

Kuvayi Milliye Dergisi; okuyucularına Medya Haber-yorum, İşçi-Sendikalar,Kültür Sanat konularında güncel, kavramsal,bilgilendirici içerikleri ile aylık dergi ve ekleri olan gazeteler ile yayın hayatına 1996 yılında başladı. Dergi Nezih Gençler tarafından kurulmuştur.Dergi 2003 yılında yayın hayatına son vermiştir.

Teknolojik gelişimler ve internet’in yaygınlanmasıyla,sürekli gelişen ve değişen yapısı ile siber ortamda haber ve genel bilgilendirici konularıyla Vatan Postası 2006 yılında yayın hayatına başladı. Vatan Postası’na 2007 yılında başarısız siber saldırı oldu ve bir ay kapandı ama hemen açtık.Daha sonra 2008 senesinde 2.saldırı oldu ama 1 günde yeniden kurduk…..

Yenilenen(sürekli yenilecek olan) yeni arayüzü ve adımız olan Vatan Postası ve tüm kardeş sayfalarımızı tek çatı altında toplamış bulunmaktayız……

Tüm içeriklerimizin ve yeni içeriklerin yer alacağı netiztv.com ‘a desteğinizi esirgemeyiniz.

Netiztv.com , Kütüphane,Kültür Sanat,Çeviriler,Kuvayi Milliye Dergisi,Kavramlar-Süreçler,Güncel Haber-Yorum,Medya Haber-Yorum,Kamuoya,Kamuoyundan,İşçi-Sendikalar,Köylü-Kooperatifler,Bilim ve Teknoloji,Dünya’dan haberler,Program-Yazılım,Linux,Sosyal ağlar,İnternet ana kategorilerine bağlı olarak; döküman(araştırmalar,incelemeler , istatistikler),görüş, makaleler,nasıl altında faydalı ipuçları, bilgilendirici grafik/fotoğraf/resim/gifler ve birçok konuda zengin içerik bulunmaktadır.

İçeriklerimiz; özgün, kullanıcı odaklı,anlaşılır dil ile yayınların içeriğindeki kavramlara sözlük eklenerek anlaşılır kılınmasına özen gösterilmektedir.Okuyucu odaklı Netiz Tv özgün sürekli güncel konulara yer vermekle birlikte;kaynağından alınan nitelikli somut-doğrulanmış içerikleride, kaynağını belirterek vermekle kendi okuyucularımızı haberdar etmekteyiz.Kullanıcı dostu arayüzüyle(arayüz gelişen durumlara göre yenilenebilir.) nitelikli okuyucusuyla artan ziyaretçi sayısı, birçok internet sitesine ve makaleye kaynak olan özgün ve faydalı içerikleri ile Netiz Tv , içeriği ve donanımıyla güçlü bir marka olma yolunda 1996 buna yana ilerlemektedir.